Jasná
Jasná
Typ

#lyžovačka #turistika

Poloha

Nízke Tatry

Dostupnosť od hotela

30 min. autom

Popis
Ak hľadáte ideálnu dovolenku, kde môžete spojiť krásu prírody, aktivity na čerstvom vzduchu a komfort ubytovania, potom ste na správnom mieste. Hotel Jánošík, nachádzajúci sa v tesnej blízkosti Jasná Nízke Tatry, vám ponúka jedinečnú príležitosť preskúmať toto úchvatné prostredie, či už v lete alebo v zime. Približme vám, čo všetko môžete očakávať počas vášho pobytu v našom hoteli a v okolí.

Aktivity v zimných mesiacoch:


  • Lyžovanie a snowboarding: Jasná je známa svojimi lyžiarskymi strediskami, ktoré patria medzi najlepšie na Slovensku. V zime sa môžete tešiť na upravené zjazdovky pre všetky úrovne lyžiarov.
  • Sánkovačka: Pre tých, čo nemajú radi lyžovanie, sú k dispozícii sánky.
  • Zimné túry: Aj v zime si môžete užiť krásu prírody prostredníctvom zimných túr po nádherných okolitých oblastiach.
  • Après-ski zábava: Po aktívnom dni na svahu si môžete užiť skvelú après-ski zábavu v reštauráciách a baroch v okolí.

Aktivity v letných mesiacoch:


  • Turistika a horské túry: Jasná Nízke Tatry je raj pre nadšených turistov. Môžete si vybrať z množstva turistických trás rôznej obtiažnosti a užiť si nádherné výhľady na hory a okolitú prírodu.
  • Cyklistika: Okolie Jasná ponúka mnoho cyklistických trás pre všetkých milovníkov jazdy na bicykli. Môžete si prenajať horské bicykle alebo si priniesť vlastný.

Naši hostia majú výhodu byť v blízkosti tejto nádhernej lokality, ktorá ponúka nepreberné možnosti pre aktivity v každom ročnom období. Aby sme vašu dovolenku spravili ešte príjemnejšou, ponúkame pohodlné a dobre vybavené ubytovanie v Hoteli Jánošík, kde sa budete cítiť ako doma.

Nezabudnite rezervovať svoj pobyt u nás a zažiť neskutočné dobrodružstvo v Jasná Nízkych Tatier. Budeme sa tešiť na vás a na to, že vám poskytneme najlepšie zážitky v tomto malebnom raji v srdci Slovenska.

Foto visitliptov.sk
Kontaktujte nás
Jánošíkovo nábrežie 1
031 01 Liptovský Mikuláš

Copyright © 2024 hoteljanosik.sk Všetky práva vyhradené.