Wellnes & Spa

Uvoľnenie po namáhavom dni
Wellness
Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, ponúkame služby wellness centra.

Parná sauna

V našom hoteli vám ponúkame jedinečný zážitok v podobe parnej sauny. Parná sauna je ideálnym miestom na relaxáciu a uvoľnenie po náročnom dni. Ponorte sa do teplého a vlhkého prostredia, ktoré má pozitívny vplyv na vaše telo a myseľ.

Bylinková sauna

Zavrite oči a nechajte sa uniesť do sveta prírodných vôní a blahodarných účinkov. Naša bylinková sauna je ideálnym miestom na relaxáciu a regeneráciu. Doprajte si chvíľu relaxu vo vôni levandule, eukalyptu alebo iných vybraných byliniek, ktoré podporia vaše telo a myseľ.

Fínska sauna

Fínska sauna je tradíciou preniknutá wellness praxou, ponúkajúca unikátny zážitok pre telo a myseľ. Vystavenie sa vysokej teplote v drevenom prostredí napomáha uvoľneniu svalov a detoxikácii organizmu. Tento autentický rituál prináša nielen fyzické, ale aj duševné osvieženie.

Infra sauna

Infra sauna, známa aj ako infračervená sauna, vytvára účinný spôsob relaxácie v porovnaní s tradičnými saunami. Jej infračervené žiarenie priamo ohrieva telo, preniká hlbšie do tkanív a podporuje lepšiu cirkuláciu krvi. Výsledkom je nielen pocit uvoľnenia, ale aj podpora detoxikácie a zmierňovania svalových napätí.
Cenník Wellness

Otváracie hodiny

Pre overenie otváracích hodín, prosím kontaktujte našu recepciu.
Štvrtok - Sobota

Copyright © 2024 hoteljanosik.sk Všetky práva vyhradené.