Aquapark Bešeňová
Aquapark Bešeňová
Typ

#pre rodinu #relax

Poloha

Bešeňová

Dostupnosť od hotela

20 min. autom

Popis
Bešeňová Aquapark je jedným z najobľúbenejších termálnych kúpeľných stredísk na Slovensku a poskytuje návštevníkom nezabudnuteľný zážitok v oblasti vodnej zábavy a relaxácie. Nachádza sa v krásnej prírodnej oblasti Liptova, v blízkosti dedinky Bešeňová. Svojím jedinečným spojením vody, adrenalínu a wellness sa stal populárnym miestom pre dovolenkových návštevníkov zo Slovenska i zahraničia.

Termálne Vody a Bazény

Jedným z najväčších lákadlí Aquaparku Bešeňová sú jeho termálne minerálne pramene, ktoré majú blahodárny vplyv na zdravie a pohodu návštevníkov. V stredisku sa nachádza viacero vonkajších a vnútorných bazénov s teplou termálnou vodou, ktoré sú k dispozícii počas celého roka. Môžete si vychutnať kúpanie v teplej vode pri teplotách, ktoré sú príjemné aj pri mrazivom počasí.

Adrenalín a Zábava

Pre tých, ktorí hľadajú vzrušenie a adrenalínové zážitky, je tu niekoľko tobogánov a atrakcií, ktoré sú určené na zábavu všetkých vekových kategórií.

Wellness a Relaxácia

Pre tých, ktorí hľadajú oddych a relaxáciu, je v Bešeňovej dostatok možností. Môžete navštíviť wellness centrum, kde vás čakajú sauny, masáže a iné procedúry, ktoré vám pomôžu načerpať nové sily a uvoľniť sa.

Detská Zóna

Aquapark Bešeňová je tiež ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Detská zóna je vybavená množstvom detských bazénov, hracími atrakciami a dokonca aj malým bazénom s termálnou vodou pre najmenších návštevníkov.

Stravovanie a Služby

Na mieste nájdete reštaurácie, kaviarne a občerstvovne, kde si môžete vychutnať jedlo a nápoje. Taktiež je k dispozícii parkovisko pre návštevníkov, ktorí prichádzajú vlastným autom.

Aquapark Bešeňová je skvelým miestom na oddych, relaxáciu a zábavu pre jednotlivcov, páry, rodiny a skupiny priateľov. Je otvorený počas celej sezóny a ponúka niečo pre každého. Ak plánujete dovolenku na Slovensku, určite by ste mali zvážiť návštevu tohto nádherného strediska.

Foto visitliptov.sk
Kontaktujte nás
Jánošíkovo nábrežie 1
031 01 Liptovský Mikuláš

Copyright © 2024 hoteljanosik.sk Všetky práva vyhradené.